Blog

Currently only in polish

umiesniony mezczyzna na polu
Health and lifestyle
Paweł Barański

Dlaczego uprawiamy sport?

Gdyby zapytać przykładowo spotkanych osób o to, co sądzą o uprawianiu sportu, w większości przypadków padło by znane powiedzenie „sport to zdrowie”.
Powszechną opinią jest to, że powinno się każdego dnia poświęcać na sport co najmniej 30 minut naszego czasu. Pytanie – dlaczego? Jakie są zalety codziennych ćwiczeń? Dlaczego uprawianie sportu jest „zdrowe”?

Read More »
zmeczona dziewczyna na drzewie nad jeziorem
Productivity
mm

Co robić, kiedy masz za dużo na głowie?

Nie ważne, czy jesteś studentem, pracownikiem, freelancerem czy pracujesz przy projekcie studenckim takim jak NEG, z pewnością znasz to uczucie przeciążenia nadmiarem zadań. Co chwilę zaczynasz robić coś nowego i niczego nie możesz skończyć, bo już trzeba brać się za kolejne zadanie z checklisty.
Pomimo stosowania najróżniejszych technik zarządzania sobą w czasie nie zawsze da się wszystkiemu sprostać. Czasem okazuje się, że problem nie tkwi w niskiej produktywności, a w przecenianiu swoich możliwości oraz braniu na siebie zbyt wielu obowiązków.

Read More »
krolowka na szachownicy
Productivity
mm

Jak sportowa rywalizacja wpływa na sukces w biznesie.

Mówi się, że zdrowa sportowa rywalizacja jest motorem do osiągania sukcesów, nie tylko w sporcie. Wszyscy wiedzą, że ruch jest niezbędną czynnością do prawidłowego funkcjonowania człowieka. Ale, czy pomaga on w osiąganiu sukcesów zawodowych?

Read More »